İbrahim Tatlıses Yakın Dostu Mehmet Ali Erbil’e Evlilik Hakkında Dikkat Çeken Açıklamalarda Bulundu!

Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Mehmet Ali Erbil, kendisinden yaşça küçük Gülseren Ceylan’la evlenme kararı almıştı. Geçtiğimiz gün bir mekanda sahne alan İbrahim Tatlıses, yakın dostu Mehmet Ali Erbil’in evlilik kararıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Gelin detaylara birlikte bakalım. ?

‘Çarkıfelek’ programıyla hafızalarımızda yer edinen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil son dönemlerde yaşadığı ilişkisiyle gündemden düşmek bilmiyor.

Önceki yıllarda yaptığı bir açıklamasında ’20 yaşındaki bir kızla beraber olurum ve hakkını da veririm’ söylemi üzerine, şimdilerde kendinden 40 yaş küçük bir kızla birlikte.

İlişkiler hakkında olay açıklamaları olan Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan tanıştığı yeni aşkı Gülseren Ceylan’a doğum gününde evlenme teklifi etmişti.

İddialara göre; Mehmet Ali Erbil’in Yeniköy’deki evinde yaşayacak çiftin nikahından ilk detaylar belli olmaya başladı.

Düğün hazırlıkları yapan çiftin geçtiğimiz günlerde Gülseren Ceylan’ın ev istemesi üzerine ayrıldığı iddia edilmişti.

Taraflardan henüz bir açıklama gelmedi ancak Mehmet Ali Erbil’in yakın dostu İbrahim Tatlıses evlilikle ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

Önceki akşam bir mekanda sahne alan İbrahim Tatlıses şu ifadelere yer verdi: “Mehmet Ali Erbil benden önce evlenecek olursa yakarım onu! Bana söz verdi, sözünü de tutacağına eminim.”

“Kız ona çok iyi bakıyormuş. Allah razı olsun kızdan. Biz bu saatten sonra kimseyi bulamayız. Ne yaparsan yap, bu kızı bırakma. Almanya’dan kalkmış gelmiş. Yapış dört elle’ dediğini de söyledi.

“Bu sebepten her an bir sürpriz yaparak nikah masasına oturabilirim.” diyen İbrahim Tatlıses’in söylemlerinin tamamına burada yer verdik.?

Sosyal medyadan gelen tepkilere bakalım:

?

?

Siz İbrahim Tatlıses’in bu yorumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x