Cardano tasfiye verileri, token’a olan ilginin azaldığını gösteriyor

Cardano (ADA), son 24 saatte %1,77’den fazla düştüğü için 0,3514 dolara kadar geriledi. Cardano fiyatlarının konsolide olduğu söylenebilir. Cardano hafta başından bugüne %2,34 büyüme kaydettiği için günlük kayıp göz ardı edilebilir.

CoinGlass’tan alınan verilere göre Cardano’ya uzun vadede yatırım yapan yatırımcıların ilgisinin azaldığı görülüyor. Tasfiye verilerine göre Cardano, bu yazı yazılırken yaklaşık 253.000 dolar değerinde 716 bin ADA token tasfiyesine maruz kaldı.

Tasfiye verileri 12 saatlik bir süre içindi ve daha da genişletildiğinde Cardano’nun profilli diğer altcoin’lere kıyasla daha az uzun pozisyona sahip olduğu görülecektir.

Varlık tasfiyesinin yatırımcılar için iyi bir haber olmadığı kabul edilebilir olsa da yatırımcıların, ADA fiyatının orta ve uzun vadede değer kazanmaya devam edeceği konusunda ne kadar iyimser olduklarını ölçebilir.

Cardano ağ büyümesi

Cardano, protokolü büyütmek için bir dizi geliştirme çabası sarf edilen ve stratejik olarak büyüyen bir Katman 1 hisse kanıtı (PoS) blockchain ağıdır. Birkaç girişim arasında, şu anda üzerinde çalışılan ve blokzincirdeki işlemlerin verimini artırmaya yardımcı olmak için konumlandırılan Hydra ölçeklendirme aracı var.

ADA, yakın gelecekte hedeflenen protokol yükseltmelerinden yararlanmaya hazır. Çünkü ağda artan yenilikler, dijital para birimine olan talebi artıracak ve bu da zaman içinde değerini yükseltecek.

Cardano, son zamanlarda ağ büyümesi açısından sınırlanmasına rağmen işlemsel görünümün sağlam olduğunu ve yaklaşan fiyat artışına katkıda bulunabileceğini gösteren önemli balina eylemleri yaşıyor.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir